Altınçağ Turizm&Taşımacılık LTD STİ 2012 yılında İzzet ALTIN Tarafından kurulan I.A.T.A belgeli A grubu bir seyahat acentasıdır Yurt içinde ve yurt dışında, bütün dünya havayollarının uçak bileti kesme yetkisine sahip olan Altınçağ Turizm, dünyanın herhangi bir kentinde otel rezervasyonu yapma, her türlü tur düzenleme ve organizasyon yapma hakkı ile ülkemizin önde gelen kurumsal seyahat şirketlerinden biridir. Sektörde yıllara Dayalı bir geçmişi olmamasına rağmen geçen zaman içerisinde birçok yeniliklere imza atmış ve sektörde saygın bir şirket konumuna gelmiştir Birçok kurumsal referansa sahip olan Müşteri memnuniyetini ve güveni hedef edinmiş bir şirkettir Türkiye, Bulgaristan ve Rusya’dan incoming operasyonlarının yanı sıra ticketing mice hizmetleri ile kaliteli hizmet politikasından ödün vermeden sektöre ivme kazandırmaya devam etmektedir.

2019 Yılı nisan ayı itibari ile Taşımacılık ünvanını almış istanbul büyükşehir belediyesi Havaist Bünyesinde iki Otobüsü ile yolcu taşımacılığına başlamıştır


Kalite politikamız
Yeniliklere açık ve tam bir uyum içinde olmak güvenilir, Hızlı ve Kolay Rezervasyon hizmetleri sunmak tam zamanında ve kalıcı çözümler üretmek Konusunda uzman ekipler ile hizmet vermek Yasalara saygılı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak.

Vizyonumuz
Yenilikçi ve tüm ekipleri ile tam bir uyum içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Misyonumuz
Her dönem saygın bir yere sahip olmak yeniliklerde öncü olmak teknolojiyi çalışanları ve müşterileri için etkin kullanmak Her zaman güvenilir olmak çalışanları ile tam bir uyum içerisinde olmak toplumsal değerlere saygılı olmak.


ÜYE OLDUĞU KURUM VE KURULUŞLAR;
IATA : international air transport Association Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği

TÜRSAB :T.C Kültür Bakanlığı Seyahat Acentaları Birliği

ASTA : American Society of Travel Dünyanın En büyük Turizm Profesyonelleri Birliği

Şirket Unvanı: ALTINÇAĞ TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT SAN TİC LTD STİ

Vergi Dairesi ve Numarası: İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI PENDİK V.D 0620259852

İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 810331

Hukuk Müşaviri: Av Ahmet Seba 

Mali Müşavir:     Kemal özışık

Belgelendirme:   İsmail Özdemir

Yayın Sorumlusu: Muhammed FurkanImage Alternative text

Mobil uygulamayı edinin!

Uygulamanızın tüm rezervasyon ihtiyaçlarınız var: Güvenli ödeme kanalları, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve zarif kullanıcı tasarımları. Daha ne isteyebilirsin?