THY mil programına kayıtlıyım. Sitenizden aldığım uçak biletleri için mil kazanıyor muyum? 
Evet  Rezervasyonunuzun tamamlanma aşamasında sizden Miles&Smiles numaranız istenilmektedir. Girmeniz durumunda kazandığınız miller hesabınıza yüklenmektedir.


Rezarvasyonum sonucunda bir belge alabilecekmiyim?
Evet Rezervasyonunuzu tamamladığınız zaman, gerek ekranda gerekse e mailinize bir posta ile rezervasyon bilginiz veya elektronik biletiniz gönderilmektedir. 

Otel rezervasyonlarında da aynı şekilde işlem sonrası voucher (otel giriş belgesi) gönderilmektedir.


Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi? 
Kredi kartı bilgileri, Altınçağ Turizm’de saklanmamaktadır. Bu nedenle, kredi kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, Altınçağ Turizm’in ve bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.


Altınçağ Turizm’de kredi kartı kullanmanın riski var mıdır?
İnternet üzerinden kredi kartı kullanarak alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan kredi kartıyla alışveriş yapmaktan daha güvenlidir. Bir mağazada veya restoranda, kredi kartınızı ödeme için bir başkasına vermeniz daha risklidir. 

Altınçağ Turizm,kredi kartı numaranızı PaypalSSL şirketinden lisanslı özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarır. Bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir.


CVC2 (CVV) numarası nedir?
Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son 3 hanesine CVC2 (CVV) numarası adı verilmektedir. Bu numara, ekstra bir güvenlik sağlamaktadır.Altınçağ Turizm'deki ödeme işlemlerinde bu numara istenmektedir.


3D Secure nedir? 
3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 

Bu sistemle hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri, internet dolandırıcılıklarına karşı güvence altına alınmıştır. Sistemin, Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" denilmektedir. 

BKM'nin (Bankalararası Kart Merkezi) internet sitesinden, 3D Secure uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Erken Rezervasyon Nedir?

Yaz döneminde yapmayı planladığınız tatil için sezon açılmadan önce cazip taksit seçenekleri ve indirimli fiyatlar ile yapılan rezervasyona Erken Rezervasyon denir.

Her sene Erken Rezervasyon döneminde taksitli ve indirimli fiyat seçenekleriyle online rezervasyon kampanyaları sunar. Erken Rezervasyon Otelleri sayfamızda indirim ve kolay ödeme imkanları sunulan otel ve tesislerimize göz atabilir, hızlı ve güvenli online rezervasyon imkanıyla önceden yerinizi ayırtabilirsiniz


Erken Rezervasyonda Altınçağ Turizm bana nasıl avantajlar sunuyor?
Yaz tatiliniz için erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırarak istediğiniz oda tipinde %50’ye varan indirimden yararlanabilir, 9 taksit kolaylığı ve indirimli fiyatlarla istediğiniz tarihlerde yer ayırtabilirsiniz. İptal güvencesi imkanıyla da herhangi bir sebepten dolayı rezervasyonunuzu iptal etmek istediğinizde, 72 saat öncesine kadar bizi aramanız yeterli.


Erken Rezervasyon iptal güvencesi nedir ve nasıl gerçekleşmektedir?

Yaz tatiliniz için çok önceden erken rezervasyon yaptırmış olacaksınız. “Ya bir aksilik olursa ve gidemezsem” ya da “Tarih değişikliği yapmam gerekirse ne olacak?” gibi endişeler yaşayabilirsiniz. Fakat Altınçağ Turizm size gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırmanız için seçenekler sunuyor.

İptal güvence paketi almadan misafirler giriş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar. 


Erken Rezervasyon hangi şehir ve otellerde geçerlidir?
Erken rezervasyon Ege ve Akdeniz bölgelerinde yaz sezonu erken rezervasyon kampanyasına dahil olan bütün otel ve tesislerde ve Kıbrıs erken rezervasyon otellerinde geçerlidir. Altınçağ Turizm sizlere ekonomik ve kaliteli oteller sunar.

TripAdvisor

Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor