Altınçağ tecrübeli ve dinamik ekibiyle firmanıza özel yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizde size özel çözümler sunuyor.

Teşvik ve Motivasyon Seyahatleri

Şirket çalışanlarınıza özel gezi organizasyonlarınız veya satışlarınızı artırmak amacıyla bayi veya satış kanallarınıza yönelik son derece ekonomik ve size özel seyahatler organize ediyoruz.

Etkinlik ve Toplantı Hizmetleri

Eğitim, tanıtım, özel günler, davet ve galalar, ürün lansmanı gibi tüm etkinliklerinizde planlamadan bütçelemeye, mekan seçiminden ulaşım, karşılama, konaklama, teknik ve dekor gibi tüm hizmetleri tek çatı altında toplayarak siz değerli firmalarımıza fark yaratan organizasyonlar sunuyoruz.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Çalışanlarınızın yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdikleri tüm seyahatler için uçak bileti, konaklama ve vize hizmetlerimiz en uygun koşullarla hizmetinizde. Kurumsal seyahat danışmanlarımız tüm hizmetleri ister ofisinizde , ister telefonla sizlerin seçeneğine sunuyor. Dönemsel raporlama hizmetleri ile maliyetler kontrol altına alınıyor, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile vaktiniz ve paranız cebinizde kalıyor.

Toplantı Etkinlik

Mice Hakkında

Altınçağ Mice, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile ileri teknoloji ve gelişen trendleri sürekli takip ederek yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunar. Eğitim toplantılarınız, etkinlik, şirket gezileri, bayi gezileri, lansman ve tüm organizasyonlarınızı fikir aşamasından raporlamaya kadar planlayarak etkinliklerinizin verimli geçmesini sağlar.

Altınçağ Mice, tüm hizmetleri tek çatı altında toplar. Otel rezervasyonu, IATA uçak bileti, transfer, tur, tekne kiralama, sanatçı organizasyonu, podyum ve sahne kurulumu, görüntü, ses, ışık, karşılama, uğurlama gibi tüm organizasyonları bünyesinde gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Organizasyonlarınızda firmanıza hem ekonomik fayda hem de konfor sağlar.

TripAdvisor

Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor