Roma Turu

place Amalfi Harita üzerinde göster

Share
Tweet
Pin
Email
Share
Share
Share

Genel Bakış

(22 Kasım - 25 Kasım 2021 örnek tur programı)

1. Gün İstanbul - Roma

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1223 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.55’te Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 13.45’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün Roma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei (80 €) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25€) katılabilirler.

3. Gün Roma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler (45 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

4. Gün Roma - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1224 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.45’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 Belirtilen Otellerde Konaklama (3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
 Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri
 Havaalanı Vergileri
 Panaromik Şehir Turları
 Rehberlik Hizmetleri
 Şehir Vergileri
 Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Kişisel Harcamalar
 Öğle Yemekleri
 Akşam Yemekleri
 İçecekler
 Ekstra Turlar
 Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 Yurtdışı Çıkış Harcı
 Vize Ücreti
(Opsiyonel) 120,00 EUR
 Seyahat Sağlık Sigortası 
(Opsiyonel) 15,00 EUR (0-70 Yaş)
30,00 EUR (70-100 Yaş)
 Vize Ücreti (Ankara)
(Opsiyonel) 140,00 EUR
 Vize Ücreti (İzmir)
(Opsiyonel) 140,00 EUR


Harita üzerinde göster

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Günler : 4 | Gece : 3 | Saat : 0


Kapanımlar


Hariç Tutulanlar


Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez

İstek listesine ekle
TripAdvisor

Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor