Promosyon Barselona Turu

place Albacete Harita üzerinde göster

Share
Tweet
Pin
Email
Share
Share
Share

Genel Bakış

(04 Aralık - 06 Aralık 2021 örnek tur programı)

1. Gün İstanbul - Barselona 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde acente kontuarı önünde, uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Barselona'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak transfer ve özel araçla panoramik Barselona Şehir Turumuza katılabilirler. Bu turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Rambla Caddesi, Colon Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

Not: Barselona, Havalimanı-Otel özel transfer hizmeti. (Fiyat Bilgisini Seyahat Danışmanlarımızdan Alabilirsiniz.)

2. Gün Barselona

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Barcelona’ya geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Girona & Figueras Turu (Fiyat bilgisi için danışınız.) 
Bu turumuzda dünyaca ünlü ressam Salvador Dali’nin eserlerinin ve eşine rastlanmaz mimarideki müze evinin bulunduğu kasaba olan Figueras'ta, ressamın eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz ile başlayan gezimiz, Ortaçağ'dan kalma eski Girona şehrinde öğle yemeği molası ile devam edecek, Yahudi mahallesi ve Katedral gezilerinin ardından sahilden muhteşem manzaralar eşliğinde akşamüstü Barcelona’ya geri dönüyoruz.

Flamenko Gecesi (Fiyat bilgisi için danışınız.) 
Alkollü veya alkolsüz 1 adet içecek eşliğinde müzikli İspanyol danslarını izleyebilir ve otantik bir ortamda çok güzel bir gece geçirebilirsiniz. (Transfer dahil değildir)

3. Gün Barselona - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan transfer hizmetinden faydalanabilirler. Barselona Havalimanı'nda uçuş saatinden 3 saat önce bulunmanız faydalı olacaktır.  Uçağa biniş işlemleri sonrası Pegasus Havayolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. 

Fiyata Dahil Hizmetler

 Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
 Havaalanı Vergileri
 Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Vize Ücreti
(Opsiyonel) 120,00 EUR
 Vize Ücreti (Ankara)
(Opsiyonel) 140,00 EUR
 Vize Ücreti (İzmir)
(Opsiyonel) 140,00 EUR
 Yurtdışı Çıkış Harcı
 Kişisel Harcamalar
 Ekstra Turlar
 Seyahat Sağlık Sigortası 
(Opsiyonel) 15,00 EUR (0-70 Yaş)
30,00 EUR (70-100 Yaş)
 Panaromik Şehir Turları
 Rehberlik Hizmetleri
 Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri
 Bahşişler
 Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri


Harita üzerinde göster

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Günler : 3 | Gece : 2 | Saat : 0


Kapanımlar


Hariç Tutulanlar


Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez

İstek listesine ekle
TripAdvisor

Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor